Home / Diziler / Pis Yedili Trafo Kimdir?

Pis Yedili Trafo Kimdir?

/
/
68 Views

Pis Yedili Dizisi Halil Babür (Trafo) Biyografisi ve Hayatı – Trafo Hakkında bilgiler dizideki rolü ve daha fazlası için inceleyiniz. Pis yedili dizisinde hırçın kavgacı bir tipi canlandıran namı değer Trafo hakkında güncel ve genel bilgiler aşağıda yer almaktadır..

Biyografisi:

Lise tiyatrosu ile tiyatroya hayatına başladı. 2004 senesinde Anadolu Çocuk Oyunları Kolu ile yarı profesyonel oldu. Bunun yanı sıra kurucu üyesi olan Nampas Film gurubuna bağlı senaryolar yazdı ve bu filmlerde kamera ile tanıştı. 2009′da Erdal Cindoruk’un sanat yönetmenliğini yaptığı İstanbul Yeni Sahne isimli tiyatronun oyuncusu oldu. Halen tiyatro yaşamını burada devam ettirmektedir. Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü mezunudur. Şu anda ise Pis Yedili dizisinde Trafo rolünde karşımıza çıkmaktadır..

Gerçek Ad : Halil İbrahim Babür
Doğum Yeri : Bitlis
Doğum Tarihi : 26 Haziran 1987
Eğitim Durumu : Konservatuar

6 Comments

  1. BEN HALİLİ ÇOK SEVİYORUM BENİM İÇİN SESİ VE KENDİSİ ÇOK GÜZEL BAŞARILARININ DEVMINI DİLERİM

  2. ben güneşi çok seviyorum hatta onun hayranıyım . umarım kendine uygun bir sevgili bulur sizi çok seviyorum ne olur benim arkadaşım ol ha bu arada benim arkadaşlarım var onlar sizi hiç kaçırmadaN İZLİYORLAR İSİMLRİ MÜGE ,SİNEM,GÖKÇE VE BEN GÜLE GÜLE HA ESMA SULTANADA SELAM LARIMI İLETİN AYY TATLİŞKOM VE JÜLYET ROMEONLA SANA İYİ ÇALIŞMALAR DUDAK ÖPÜŞMESİNE İYİ ÇALIŞ

    • CİMBOM SANA TEBRİKLER BAYRAM PAŞALIYI ELÇİNİN ELİNDEN İYİ ALDIN ELÇİN SİNİRİNDEN ÇATIR ÇATIR ÇATLASIN BAYRAMPAŞALIDA BULMUŞ SENİN GİBİ GÜZEL BİR KIZI KAÇIRIYOR BEN HEPİNİZİN HAYRANIYIM BAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY HEPİNİZİ ÖPÜYORUM ŞİMDİ KAPATIYORUM YARIN GÖRÜŞÜRÜZ

      • valla hayatımda izledidiğim ve hayranı olduğum ve bayıldığım ve en çok sevdğim diziyi izlediğimi düşünüyorum ve bu oyunculardan en başarılısının orçun olduğunu düşünüyorum pardon 2 o ileydi dimi:)

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir