Home / Diziler / O Ses Türkiye 4.Bölüm 30 Ekim Pazar 2011

O Ses Türkiye 4.Bölüm 30 Ekim Pazar 2011

/
/
4 Views

Her bölümü ayrı bir eğlenci olan o ses ytürkiye yarışması baş vuru merkezi ve juri üyeleri ile bölümleri izleyenlerin hoşuna gidiyor.

O Ses Türkiye 30 Ekim 2011 Pazar günü yayınlanacak olan 4.bölümünü sitemizden her zaman olduğu gibi canlı takip izleyebileceksiniz.

O Ses Türkiye yarışmasının diğer bölümlerin de hangi juriler ekiplerine kimleri seçti kısaca hatırlayalım.

Mustafa Sandal daha önce ekibine; Afak Algan, Merve Temel, Melodi Özbatur, Melis Gölgeli, Gamze Karabaş ve Refik Ümit Yeşil,‘i dahil etmişti..3.bölümde ise; ” Stop ” adlı parçayı seslendiren Cansu Akbulut, ”You Make Me Feel” adlıparçayı seslendiren Deniz Yüksel ve ” Beyonce Halo ” adlı parçayı seslendiren Nursena Ökten‘i dahil etti.  Böylece 3.bölümle beraber Mustafa Sandal ekibinde ki yarışmacı sayısını 9’a çıkarmış oldu.

Hadise daha önce ekibine Buse TürkerNurullah Çükan, Huda Nache, Elif Şimşek, Bihter Erkmen ve Gökçe Özgül‘ü seçmişti. 3.bölümde ise; ”Please Dont Stop The Music” adlı parçayı seslendiren Ege Şakrak ve  ” Hit The Road Jack ” adlı parçayı seslendiren Bulut July‘i dahil etti. Böylece 3.bölümle beraber Hadise ekibinde ki yarışmacı sayısını 8’e çıkarmış oldu.


Hülya Avşar
daha önce ekibine Dilan Elçi, Barış Ekmen, Esra Yaman, Neylan -Serhat, Pelin Kırım, Özde Bade Derinöz ve Merve Mete‘yi dahil etmişti. Yarışmanın 3. bölümünde ise; ‘ ”She Will Be Loved” adlı parçayı seslendiren Ayda Mosharraf ve ”Olur Ya”  adlı parçayı seslendiren Şahin Giray‘ı ekibine dahil etti.Böylece 3.bölümle beraber Hülya Avşar ekibinde ki yarışmacı sayısını 9’a çıkarmış oldu.

Murat Boz daha önce ekibine; Eren Yalçın, Hayal Damla Kaya, Biriz Özbakır, Erman Taylan, Günnur Çelik‘i ekledi.Yarışmanın 3. bölümünde ise; ”Kış Güneşi”  adlı parçayı seslendiren Özer Balkan, ”Olur Ya” adlı parçayı seslendiren Derya Avcı, ”Day After Day” adlı parçayı seslendiren Samet Çelebi ve ”I Have Nothing” adlı parçayı seslendiren Melis Kar‘ı dahil etti.Böylece 3.bölümle beraber Murat Boz ekibinde ki yarışmacı sayısını 9’a çıkarmış oldu.Alıntıdır.

Herkese iyi seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir