Spor Toto Süper Lig 6. hafta karşılaşmaları 14, 15, 16 ve 17 Ekim’de; Bank Asya 1. Lig 6. hafta karşılaşmaları 14, 15 ve 16 Ekim’de; Spor Toto 2. Lig 6. hafta karşılaşmaları 15 ve 16 Ekim’de; Spor Toto 3. Lig 9. hafta karşılaşmaları 15 ve 16 Ekim’de oynanacak.

Karşılaşmaların programı ve canlı yayınlayan tv şöyle:

….
14 Ekim 2011 Cuma

20:00 Trabzonspor-Ankaragücü (LiG TV)
20:00 Gaziantep BŞB-Sakaryaspor (TRT SPOR)
21:30 Werder Bremen-Borussia Dortmund (TRT HD)

15 Ekim 2011 Cumartesi

13:30 Kayseri Erciyesspor-Çaykur Rizespor (TRT SPOR)
14:45 Liverpool-Manchester United (LiG TV2)
15:00 Orduspor-Eskişehirspor (LiG TV)
16:00 Bucaspor-Denizlispor (TRT SPOR)
16:30 Bayern Münih-Hertha Berlin (TRT HABER & TRT HD)
17:00 Manchester City-Aston Villa (LiG TV2)
19:00 Real Madrid-Real Betis (NTV Spor)
19:00 Beşiktaş-Kayserispor (LiG TV)
19:00 Sivasspor-Gaziantepspor (LiG TV2)
19:00 Adanaspor-Akhisar Belediyespor (TRT SPOR)
19:30 Chelsea-Everton (LiG TV3)
19:30 Schalke 04-Kaiserslautern (TRT HD)
19:45 Ajax-AZ Alkmaar (S Haber)
21:00 Barcelona-Racing Santander (NTV Spor)
21:45 PSV Eindhoven-Utrecht (S Haber)
23:00 Granada-Atletico Madrid (NTV Spor)
01.15 Ceara-Flamengo (LiG TV3)

16 Ekim 2011 Pazar

13:30 Tavşanlı Linyitspor-Karşıyaka (TRT 1)
15:00 İBB-Samsunspor (LiG TV)
15:00 Gençlerbirliği-Antalyaspor (LiG TV2)
15:30 Arsenal-Sunderland (LiG TV3)
16:00 Konyaspor-Kartalspor (TRT SPOR)
16:00 Elazığspor-Giresunspor (TRT 6)
16:30 Freiburg-Hamburg (TRT HABER & TRT HD)
17:00 Zaragoza-Real Sociedad (NTV Spor)
18:00 Newcastle United-Tottenham Hotspur (LiG TV3)
18:30 Köln-Hannover 96 (TRT HD)
19:00 Levante-Malaga (NTV Spor)
19:00 Galatasaray-Bursaspor (LiG TV)
19:00 Manisaspor-Karabükspor (LiG TV2)
19:00 Göztepe-Boluspor (TRT SPOR)
21.00 Palmeiras-Fluminense (LiG TV3)
23:00 Sevilla-Sporting Gijon (NTV Spor)

17 Ekim 2011 Pazartesi

20:00 Mersin İdman Yurdu-Fenerbahçe (LiG TV)

18 Ekim 2011 Salı

19:00 CSKA Moskova-Trabzonspor (Star) Şampiyonlar Ligi
21:45 Lille-Inter (Star) Şampiyonlar Ligi

19 Ekim 2011 Çarşamba

20 Ekim 2011 Perşembe

22:00 Beşiktaş-Dinamo Kiev (Star) Avrupa Ligi