Labirent Filmi Konusu ve Oyuncuları

Başrollerini Meltem Cumbul’la Timuçin Esen’in paylaştığı, Tolga Örnek’in yönettiği ‘Labirent’ filminin basın gösterimi önceki gün yapıldı. İki Türk istihbaratçısının Türkiye’yi kaosa sürükleyecek acımasız bir saldırıyı önlemek için verdikleri mücadeleyi anlatan film, sinema eleştirmenlerinin beğenisini kazandı. Tolga Örnek’in senaryosunu da kaleme aldığı film, bu cuma vizyona girecek.
İşte sinema eleştirmenlerinin ‘Labirent’le ilgili görüşleri:
ATİLLA DORSAY GİŞEDE İŞ YAPABİLİR
Güzel bir ajan filmi ama Tolga Örnek’in daha önceki filmleri gibi kişisel ve sanatsal bir film değil. Daha çok ısmarlama bir iş gibi geldi bana. Ama vaatlerini yerine getiren, rahatça seyredilebilen bir film. Oyunculukları iyi buldum. Hepsi çok iyi. Herhalde gişede iş yapar. Tolga Örnek bize o kadar güzel filmler verdi ki, bu o çapta değil.

BURAK GÖRAL TEMİZ BİR İŞÇİLİK VAR
Kötü bulmadım. Tolga Örnek’in işlerini beğeniyorum genelde. Düzgün ve temiz bir işçilik kullanıyor. Burada da en çok o hoşuma gitti. Bir de inandırıcı olması için ekstra çaba harcanmış ki, bizde böyle şeyler çok zor oluyor. Film; Türkiye’de ajanlık yapmanın stratejik olarak da, konum olarak da ne kadar zor olduğunun altını çizmekten geri kalmıyor.
ALPER TURGUT TOLGA ÖRNEK BU İŞİ ÖĞRENDİ
Maceralı, hareketli bir film. Bence olmuş. Ama iki bölümlük bir televizyon dizisine benzemiş. Filmde güzel mesajlar var ama aynı zamanda her şey şiddetle çözülebilirmiş gibi gösterilmiş. Oyunculuklar iyi. Filmde klişeler de var ama onun dışında Tolga Örnek bu işi öğrendi. İyi bir iş, izlenebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir