Home / Diziler / Arka Sıradakiler Umut 7.Bölüm 30 Ekim 2011

Arka Sıradakiler Umut 7.Bölüm 30 Ekim 2011

/
/
2 Views

Gamze ve Oktay’ın yolu, Hilal ve Ökkeş’i kapalı kaldıkları odadan kurtarmak üzere birbirlerinden habersiz geldikleri okulda bir kere daha birleşir. Eskiye dair hesaplaşmaları devam ederken Gamze bir kere daha Oktay’ı karşısına çıkmaması için uyarır. Ancak Ahmet aynı dakikalarda Gamze ve Oktay’ın evlilik fotoğraflarını görmüş ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğramıştır. Kendisini kandırılmış, ihanete uğramış hisseden Ahmet, Gamze ve Oktay’a büyük bir oyun oynayacaktır.

Cafe’de duvar resmi yapmaya devam eden Seda ve İbo yakınlaşmaya devam ederler. İbo, Sibel’in ölümünden sonra ilk defa birine ilgi duymaktadır ve bu onun için oldukça korkutucudur.

Kenan, nihayet Müge’ye duygularını itiraf eder. Fakat hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır, Müge, ona Tayfun ile birlikte olduklarını söyler. Ertesi gün Kenan, Tayfun ve Müge için oldukça zorlu geçecek, kimin yalan kimin doğru söylediği kafaları karıştıracaktır.

 

herkese iyi seyirler.

alıntıdır:http://www.mint.com.tr/arkasiradakiler/2011/10/27/arka-siradakiler-umut-7-bolum-dublajli-tanitimi-30-ekim-pazar-fox/

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir